ÇoğulAVM Güvenli Alışveriş

İnternette Güvenli Alışveriş Sistemi ÇOĞULAVM üzerinden yapılan alışverişlerde ÇOĞULAVM güvencesi ve denetimi ile sürecin baştan sona kontrol edilmesidir.
Gerçekleşen alışverişlerde ürün teslimi ve ödeme, ÇOĞULAVM ve müşteri sorumluluğundadır.
 ÇOĞULAVM gerçekleşen alışverişlerde alıcı ile arasındaki bütün adımlarda kontrolü sağlar.  İnternette Güvenli Alışveriş Sistemi ile, Müşteri istediği, dilediği ürünü seçer ve ödeme işlemini gerçekleştirir,  Müşteriden alınan sipariş tutarı, ÇOĞULAVM hesabına aktarılır,
 ÇOĞULAVM depo adresinden  Kargo personeli ürünü alır,Kargo personeli teslim aldığı ürünü alıcıya teslim eder,  Müşteri kendisine ulaşan ürünü teslim alır ve kontrol eder.
 Ayrıca alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileri sistemimizde tutulmamakta veya 3. Şahıslar ile paylaşılmamaktadır. Ödeme güvenli bir 3D Secure sayfası üzerinden aracısız olarak ödeme hizmet sağlayıcısı ve anlaşmalı bankalar tarafından gerçekleştirilir.
Ödeme onaylama sisteminde bankanızdan gelecek olan onay ya da ret mesajına göre de siparişiniz işleme alınır. Sitemizde tüm bankaların kredi kartları ile  alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.
Bütün bilgilerinizi büyük bir hassasiyet ile saklar ve gözetiriz. Ürünler elinize en kaliteli ve hızlı bir şekilde ulaşacağına garanti veririz.
 
Bize Ulaşın 
 
Sorularınız, istekleriniz ya da şikayetleriniz için lütfen web sitemizdeki iletişim kanallarını kullanınız.
 
www.cogulavm.com
 
E-posta: info@cogulavm.com

ÇOĞULAVM

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

ORİJİNAL ÜRÜNE

%100 DESTEK

7/24

CANLI DESTEK

Bizi Takip Et
BÜLTEN İÇİN KAYDOLUN