İadeler

ÇOĞULAVM  İADE POLİTİKASI
 
Ürünleri ne kadar sürede iade edebilirim?
 
Ürünleriniz aldığınız tarihten itibaren 14-30 gün içinde iade yapılabilir.  Lütfen hemen bizimle iletişime geçin. Süre sonrası iade yapılmaz.
 
Koşullar
Tüm ürünler giyilmemiş ve orijinal ambalajı ve tüm etiketleri yapıştırılmış olarak orijinal durumda olmalıdır. Yıpranmış, yıkanmış veya herhangi bir şekilde değiştirilmiş görünen herhangi bir ürün/ürünler geri ödeme için uygun olmayacaktır. Orijinal nakliye ücreti (varsa) çoğu durumda iade edilmez.
İç çamaşırları, mayolar, güzellik ürünleri, Şans Çantaları, maskeler, koruyucu ekipman, iade edilemez, işaretli ürünler ve ücretsiz hediyeler dahil olmak üzere aşağıdaki ürünler iade edilemez veya değiştirilemez, sorun yaşarsanız lütfen yukarıdaki ürünler için öncelikle Destek Merkezimizle iletişime geçin.   Herhangi bir sipariş için 1. iadenizde kargo ücretsizdir,  İkinci iadeden itibaren iade kargo ücreti size ait olacaktır. İadeler için lütfen Destek Merkezimizle iletişime geçin.
 
Satış sonrası iade için nasıl başvurabilirim?
ÇOĞULAVM hesabınızda oturum açın.
Siparişlerimde siparişi bulun, "İade ve Değişim" düğmesini tıklayın.
İstediğiniz ürünleri ve iade/iade talebinde bulunma nedenlerini seçin.
Bilgilerinizi aldıktan sonra çözümlerle iletişime geçeceğiz.
 
Önemli uyarı:
Bir paketi iade etmek ve iade adresi almak için Müşteri Hizmetlerimizle iletişime geçin. Lütfen iadenizi paketinizin üzerindeki göndericinin adresine göndermeyiniz.
Lütfen iade paketinize yanlışlıkla ÇOĞULAVM 'den olmayan ürünleri dahil etmediğinizden emin olun. Bu ürünleri size geri göndermekten sorumlu olmayacağız.
 
Geri Ödemeler
Havale hesabı geri ödemeleri: 48 saate kadar
Kredi kartı iadeleri: 7-14 iş günü arasında
Cüzdan geri ödemeleri: 24 saate kadar
Bazı banka ve kredi kartları için asıl ödeme hesabına iade yapılamamaktadır. Bu gibi durumlarda, geri ödemeleri tamamlamak için müşterilerden bize kendi adlarına bir Banka hesabı vermelerini isteyeceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
 
Hala yardıma ihtiyacın var mı?
Daha fazla yardım için lütfen Destek Merkezimizle iletişime geçin. Size yardımcı olmak ve tüm mesajları 24 saat içinde yanıtlamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.
 
Bize Ulaşın
 
Sorularınız, istekleriniz ya da şikayetleriniz için lütfen web sitemizdeki iletişim kanallarını kullanınız.
 
www.cogulavm.com
 
E-posta: info@cogulavm.com

ÇOĞULAVM

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

ORİJİNAL ÜRÜNE

%100 DESTEK

7/24

CANLI DESTEK

Bizi Takip Et
BÜLTEN İÇİN KAYDOLUN