Site Kullanımı

Hukuksal bilgiler verme ve hukuki kaynaklara ulaştırma amaçlı ÇOĞULAVM web sitesinin danışma hizmeti vermek gibi bir işlevi bulunmamaktadır. ÇOĞULAVM web Sitenin içeriğini oluşturan yazı, resim ve sair malzemeler bu malzemeleri hazırlayanların sorumluluğu içerisindedir.

ÇOĞULAVM web Siteye konulan her türlü yazı, resim ve sair malzemeler kaynak belirtilmeden herhangi bir biçimde kullanılamaz. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. Ancak, telif hakları ve diğer mülkiyet belirten duyuruları olduğu gibi bırakmanız koşuluyla, kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarınız için bu siteden kendinize malzeme indirebilirsiniz. ÇOĞULAVM web Siteye giren ve çıkan ziyaretçilerin IP numaraları kayıtlanmakta olup, Ziyaretçi defteri ve benzeri alanlarda yazı yazan site ziyaretçilerinin bu alanlara koydukları yazı, resim ve sair bilgilerin hukuki, cezai sorumluluğu bu yazı ve resimleri koyanlara aittir. Resmi makamlar yürütülen hukuki ve cezai tatbikat durumları müstesna olmak üzere ziyaretçi bilgileri saklıdır. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen, tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, müstehcen, kaba, nefret dolu yada çok miktarlarda istenmeyen; sattığınız veya aracı olduğunuz bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar; din, dil, ırk ayrımına yönelik mesajlar göndermek ve materyaller kullanmak; ÇOĞULAVM web site yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.

ÇOĞULAVM web Site Yöneticileri kurallara uymayan mesajları değiştirme ve silme hakkına sahiptirler. Sitenin kullanımı esnasında üçüncü şahısların neden olduğu nedenlerden kaynaklanan zararlardan site sorumlu değildir, ÇOĞULAVM web Site kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı Site yöneticilerine aittir. ÇOĞULAVM web Siteden yararlanan herkes, bütün bu kuralları ve bundan sonra yapılabilecek değişiklikleri okuyup, kabul etmiş sayılır.

Bize Ulaşın

Sorularınız, istekleriniz ya da şikayetleriniz için lütfen web sitemizdeki iletişim kanallarını kullanınız.

www.cogulavm.com

E-posta: info@cogulavm.com

ÇOĞULAVM

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

ORİJİNAL ÜRÜNE

%100 DESTEK

7/24

CANLI DESTEK

Bizi Takip Et
BÜLTEN İÇİN KAYDOLUN